Het team


Groep 1/2  A                                                         Groep 1/2  B
Elly Klein Ikkink                                                    Yvonne Laarman
e.kleinikkink@poolsterscholen.nl                             y.laarman@poolsterscholen.nl
(maandag t/m vrijdag)                                            (maandag t/m vrijdag)
                                          
                                                                  

Groep 3                                                                  Groep 4
Ilse Proper                                                             Joëlle Holstein i.proper@poolsterscholen.nl                                       j.holstein@poolsterscholen.nl
(maandag t/m vrijdag)                                                   (maandag t/m vrijdag)


                  Groep 5                                                                  Groep 5
Angela Roessink                                                   Regien Willems
a.roessink@poolsterscholen.nl                                   r.willems@poolsterscholen.nl
(maandag t/m woensdag)                                            
(donderdag en vrijdag)



Groep 6                                                                  Groep 7
Esther Karrenbelt                                                Daniël Tijdeman
e.karrenbelt@poolsterscholen.nl                              d.tijdeman@poolsterscholen.nl
(maandag t/m vrijdag)                                                  
(maandag t/m vrijdag)                                                                              

                 
Groep 8                                                                   Groep 8
Nardy Fons                                                            
Sabine van Lier
n.fons@poolsterscholen.nl                                          s.vanlier@poolsterscholen.nl
(maandag, donderdag en vrijdag)                             
(dinsdag en woensdag)
                                                                  
          Directeur                                                                Interne Begeleiding                                  
Hans Brinkman                                                     Wietske van der Hoeve
h.brinkman@poolsterscholen.nl                                w.vanderhoeve@poolsterscholen.nl
maandagochtend, dinsdag,                                         (maandag, dinsdag en donderdag)
woensdagochtend en donderdag)

                            
             
Administratieve ondersteuning                     Conciërge 
Annemieke Wassink                                           Rachid Bouganon
villa60@poolsterscholen.nl
(donderdag)                                                                      (donderdagmiddag)